Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Busy do Holandii, Niemiec, Belgii. Przewozy międzynarodowe PrestigeBUS

Utworzony przez Gość, 20 maja 2015 r. o 16:10
Ja częst organizuje wyjazdy do Niemiec i Holandi. Zawsze korzystam z tej firmy  ***s://ajmtransport.pl/ . Mają komfortowe, czyste i sprawne busy. Kierowcy są na poziomie i potrafią prowadzić. Znają tez droge i wiedzą jak sie zachować jak jest jakiś korek (znajda objazd i nie ma opóźnień. SPokojnei mogę ich poecić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***facebook.com/busprzemek Polecam przewoźnika szybko sprawnie wygodne busy :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam z całego serca firmę TransBay jesli szukacie pewnego transportu w województwie warmińsko-mazurskim - ***s://***transbay.pl/ . Firma ma w swojej ofercie miedzy innymi: transport na lotnisko Gdańsk, imprezy okolicznosciowe, wynajem busa z kierowcą. Wysoka jakośc obsługi, profesjonalizm. Polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszukujesz busa do Berlina lub transferu na lotnisko Schonefeld, Tegel? Chcesz dojechać z adresu na dres, bez przesiadek w bardzo dobrej cenie? Masz proste rozwiązanie przewóz osób do Berlina MS TRANS! Z nami zawsze dojedziesz na czas, tylko nowa flota i licencjonowani kierowcy. Kontakt z nami pod numerem 513-427-912 lub ***s://***mstrans.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta firma to totalna pomyłka.! Najgorsza z jaką miałam do tej pory styczność.!! Rezerwacja przebiega sprawnie, a w dniu wyjazdu nie można się z nimi skontaktować. Zero szacunku. NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
busydoholandii.org - Ta firma to totalna pomyłka.! Najgorsza z jaką miałam do tej pory styczność.!! Rezerwacja przebiega sprawnie, a w dniu wyjazdu nie można się z nimi skontaktować. Zero szacunku. NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej podróżowało mi się z bromarbusy.pl dbają o pasażera. Nie lubię jeździć busami, ale niestety czasem muszę, wybieram tą firmę, ponieważ jest punktualna i nie wymaga dodatkowych dopłat, a kierowcy są mili i potrafią jeździć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam przewozy do Berlina MS TRANS, jadą od drzwi do drzwi. MS TRANS to przewozy z Jeleniej Góry więcej o nich na ***s://***mstrans.pl/ lub pod numerem 513427912
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA NA FIRMĘ PRZEWOZOWĄ KAROL-BUS Z LUBLINA !!!! Ta firma to jedna wielka porazka. Cyrk na kolkach od samego poczatku. Po pierwsze - ustalana jest inna godzina wyjazdu, a na inna przyjezdza kierowca po czym jeszcze robi problem. Po drugie - wdawanie sie kierowcy w glupie dyskusje z pasazerami. Po trzecie - na prosbe o zatrzymanie sie do toalety kierowca robi wielka łaskę, przy czym daje tylko 5 minut na dokonanie tej czynnosci. Brak organizacji w kwestii płatności, doslownie samowolka...nie wspominajac juz o orgaznizacji trasy. Reklama tej firmy, szybko i bezpiecznie ? Pff smiechu warte. W dobie kierowca nie potrafi sie zmiesic aby dowieźć Cie do celu. No i hit hitów...Aby zagłuszyc pewnych pasazerow kierowca puszcza tak głośno muzyke w nocy ze az w uszach dzwoni.  No i wysadzanie pasazerow w dowolnych kiejscach...przechodzi juz ludzkie pojecie. Panie wlascicielu moze warto pomyslec na temat zmiany kadry ?   NIE POLECAM !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam jeżdżę z firmą Jogibus i nigdy nie miałem żadnych problemów. Kursują tylko dwa razy w tygodniu ale jak ktoś może się wybrać za granicę we wtorek lub piątek to warto zarezerwować u nich miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój tata od kilku lat pracuje w Niemczech i często podróżuje do Polski. Od zawsze wybiera firmę Eurotransfer.pl i jeszcze nigdy się nie zawiódł. Komfortowy przejazd od drzwi do drzwi w bardzo rozsądnej cenie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o przewozy do Niemiec to polecam: ***przewozydoniemiec.bydgoszcz.pl/ Za każdym razem kierowca pryjechał na czas i jechał ostrożnie, ceny również przyzwoite :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o moje doświadczenia z wyjazdami do Hiszpanii to bywało różnie. Droga jest długa i jednak ten komfort powinien być jak największy. Jeśli chodzi o mnie to najlepiej wspominam wyjazdy busami od Janusz  a Wytrwał z Ropczyc. Ich strona to ***transporthiszpania.com. Bardzo dobrze zorganizowany transport z nowoczesną flotą pojazdów więc ten komfort podróżowania jest tam faktycznie zachowany. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...